Τετάρτη, 31 Αυγούστου 2016

Καλή Σχολική Χρονιά-Πού θα αναλάβουν υπηρεσία οι ειδικότητες

Αγαπητές συναδέλφισσες και αγαπητοί συνάδελφοι,
  • Καλή σχολική χρονιά με υγεία, δύναμη και δημιουργικότητα σε όλους σας.
  • Καλή αρχή και καλορίζικο το νέο σχολείο στις συναδέλφισσες και τους συναδέλφους του 10ου Δημοτικού Σχολείου Καστοριάς.
  • Από τη στιγμή που δε δημοσιεύτηκαν επίσημα στην ιστοσελίδα τις διεύθυνσης οι τοποθέτησεις και οι αποσπάσεις των συναδέλφων των ειδικοτήτων, όσοι από αυτούς είναι στη διάθεση θα αναλάβουν υπηρεσία στη Διεύθυνση και όσοι ζητούσαν απόσπαση στις οργανικές τους θέσεις. 
  • Γαπκιάδης Γεώργιος
  

Τοποθετήσεις, αποσπάσεις και συμπλήρωση ωραρίου εκπαιδευτικών ειδικοτήτων

Αγαπητές συναδέλφισσες και αγαπητοί συνάδελφοι,
Συνεδρίασε σήμερα το Υπηρεσιακό Συμβούλιο για τις τοποθετήσεις, τις αποσπάσεις και τη συμπήρωση ωραρίου των εκπαιδευτικών ειδικοτήτων. Έγιναν κάποιες μικρές αλλαγές σε σχέση με αυτά που είχα δημοσιεύσει χθες. Ευχαριστώ τους συναδέλφους που με παίρνουν τηλέφωνο να μου επισημάνουν τυχόν λάθη ή παραλείψεις.



ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ, ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣ/ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΩΡΑΡΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (5) ΠΡΩΙΝΟ
ΚΑΡΑΜΠΙΜΠΕΡΗ-ΝΕΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ
2ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (ΟΛΟΗΜΕΡΟ)
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ
4ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (23)

ΚΙΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Δ.Σ. ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ (14+1)
3ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (6)
Δ.Σ. ΟΙΝΟΗΣ (2) ΟΛ
ΚΟΥΒΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

Δ.Σ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ (2) ΟΛ
1ο Δ.Σ. ΜΑΝΙΑΚΩΝ (7) ΠΡΩΙ
ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
1ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (12) ΠΡΩΙΝΟ
4ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (2) ΟΛ
Δ.Σ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ (2) ΟΛ
Δ.Σ. ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ (2) ΟΛ
Δ.Σ. ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ (2) ΟΛ
ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Δ.Σ. ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ (14+4)
7ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (5) ΟΛ
ΛΕΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
Δ.Σ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΜΑΝΘΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

7ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (14)ΠΡΩΙ
ΜΟΥΤΙΑΔΟΥ ΚΛΕΙΩ

3ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (2) ΟΛ
1ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (5) ΟΛ
ΜΠΑΡΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ
Δ.Σ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ (14+2)
1ο Δ.Σ. ΜΑΝΙΑΚΩΝ (4) ΟΛ
ΝΟΥΒΑΡΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Δ.Σ. ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ (14)
Δ.Σ. ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ (8)
ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΝΝΑ

Δ.Σ. ΚΟΡΗΣΟΥ (2) ΟΛ
5ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (7) ΠΡΩΙ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Δ.Σ. ΤΟΙΧΙΟΥ (14+3)
Δ.Σ. ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ (6) ΠΡΩΙ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

1ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (2) ΟΛ
9ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (4) ΟΛ
ΠΑΤΡΑ ΝΑΟΥΜΑ
10ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (14+4)
Δ.Σ. ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ (4)
ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

9ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  (6) ΠΡΩΙ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
2ο Δ.Σ. ΜΑΝΙΑΚΩΝ (14+3)
6ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (5) ΟΛ



ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΩΡΑΡΙΟΥ
ΓΚΙΛΔΑΚΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
9ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (4)
Δ.Σ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ (4)
Δ.Σ. ΚΟΡΗΣΟΥ (4)
1ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (6)
4ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (4)
ΚΟΥΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
Δ.Σ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ (4)
Δ.Σ. ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ (4)
1ο Δ.Σ. ΜΑΝΙΑΚΩΝ (8)
2ο Δ.Σ. ΜΑΝΙΑΚΩΝ (4)
3ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (2)


ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ, ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣ/ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΩΡΑΡΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
9ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  (12+4)
1ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ  (7) 
ΑΪΒΑΝΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Δ.Σ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ (6+2)
5ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  (12+3)
ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ  (6+2) 
4ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (10+2)
2ο Δ.Σ. ΜΑΝΙΑΚΩΝ (2) ΟΛ
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
10ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  (6+4)
Δ.Σ. ΤΟΙΧΙΟΥ (6)
Δ.Σ. ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ (6)
ΖΗΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Δ.Σ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ
1ο Δ.Σ. ΜΑΝΙΑΚΩΝ  (12+4) 
Δ.Σ. ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ  (5+2)
ΚΑΛΤΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
3ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ  (9+4) 
Δ.Σ. ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ (6+2)
ΚΑΛΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
Δ.Σ. ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ (6)
7ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (6+5)
2ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (6)
ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΝΑ
Δ.Σ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ (9+2)
4ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ  (8) 
2ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  (4) ΟΛ
ΜΗΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Δ.Σ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ (6+2)
1ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  (6+2)
2ο Δ.Σ. ΜΑΝΙΑΚΩΝ  (6+1)
ΣΙΔΗΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Δ.Σ. ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ (6+1)
6ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (6+4)
3ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (6)




ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ, ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣ/ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΩΡΑΡΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
1ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (18+5)

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

2ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  (4) (ΟΛΟΗΜΕΡΟ)
ΚΑΡΑΠΙΣΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δ.Σ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ  (4) ΟΛ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
Δ.Σ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ  (16)
Δ.Σ. ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ (4) ΠΡΩΙ
4ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (3)
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
2ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (16+6)

ΚΡΑΤΣΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ
4ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (23)

ΜΑΚΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

10οΔ.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (4)ΟΛ.
ΜΑΜΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
9οΔ.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (11)
Δ.Σ. ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ (9+2)
ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9οΔ.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (6)ΟΛ
Δ.Σ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ (2)ΠΡ.
ΜΗΚΑ ΑΛΙΚΗ
3οΔ.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (16)
3οΔ.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΟΛΟΗΜ
ΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δ.Σ. ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ  (16+6)

ΝΤΑΡΝΤΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
7ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  (16 +5)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1οΔ.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (4) ΟΛ
ΠΡΕΜΠΤΗ ΟΛΓΑ

10οΔ.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (4)
ΣΙΩΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (22)

ΣΤΡΥΜΠΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο Δ.Σ. ΜΑΝΙΑΚΩΝ (10)ΠΡΩΙ
ΤΣΕΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5ο Δ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (11+7)
3ο Δ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ (4)
ΦΟΡΛΙΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

4οΔ.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (5) ΠΡΩΙ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΝΗ

Δ.Σ. ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ (4) ΟΛ.